Inwestycja alternatywna Kokos.pl

Kokos.pl

Sprawdź całą ofertę on-line

Kokos.pl
Inwestycja alternatywna Kokos to możliwość inwestowania poprzez prywatne pożyczanie pieniędzy. Inwestuj i jednocześnie pomagaj potrzebującym.
Najważniejsze parametry Kokos.pl:
Oprocentowanie:
Dodaj własną opinię o Kokos.pl, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Garbus
Serwis kokos.pl to dobra inwestycja, ponieważ samemu dobiera się oprocentowanie oraz kwotę, jaką chce się powierzyć innemu człowiekowi. Ten wortal to miejsce, gdzie i potrzebujący pieniędzy i chcący zarobić znajdą coś dla siebie. Swoje pieniądze oddaje się osobie prywatnej, samodzielnie wybranej na podstawie wielu kryteriów. O ile dobrze pamiętam spisuje się umowę potwierdzającą transakcję pieniężną, by nikt nie mógł postąpić nieuczciwie. Dodatkowo umowa zawiera oczywiście czas na spłatę. Kwotę można rozłożyć w ratach, ale na to muszą zgodzić się 2 osoby.
Autor: Jacek
To nie jest akcja charytatywna jak pisze się na tej stronie, to umowa , którą zawiera dwoje ludzi. Jedna z nich jako Pożyczkodawca, druga jako Pożyczkobiorcą. Obydwie strony powinny mieć sporo korzyści finansowych. bo pożyczkodawca ma możliwość zainwestowania pieniędzy na o wiele lepszych warunkach finansowych jakie miałby w banku, a druga strona ma możliwość pożyczenia pieniędzy taniej niż miałby to uczynić w banku. Chociaż Pożyczkodawca poniesie duże ryzyko związane z problemami ze spłatą pożyczki przez Pożyczkobiorcę. Nie posiada przecież tak dużo instrumentów windykacyjnych jakie maja banki.
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.